Opis stanowiska pracy

Mecenat Warszawski - nowa, dynamicznie rozwijająca się Kancelaria Prawna poszukuje do współpracy radców prawnych, aplikantów radcowskich oraz praktykantów.

Współpraca z Mecenatem Warszawskim odbywa się na zasadzie partnerstwa, w którym współpracujący ze sobą prawnicy dzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz wspólnie planują i wykonują przedsięwzięcia gospodarcze.

Idea Mecenatu Warszawskiego oparta jest o zasadę transparentności (z poszanowaniem tajemnicy zawodowej oraz interesu Klientów). Oznacza to wzajemną szczerość, możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju procesach decyzyjnych dotyczących Kancelarii oraz przejrzystą politykę finansową.

Wynagrodzenie Partnerów uzależnione jest od jakości wykonanej pracy oraz ceny za usługę uzyskanej od Klientów Kancelarii.

Mecenat Warszawski to innowacyjna koncepcja współpracy na Polskim rynku usług prawniczych, jednak nie jest odpowiednia dla każdego prawnika. Z tego względu organizujemy rekrutację, oraz mamy konkretne wymagania związane z profilem kandydatów na Partnerów oraz aktualnymi potrzebami Kancelarii.

Co oferujemy?

  • Gwarancję zleceń
  • Niezależność (pracujesz ile potrzebujesz i kiedy chcesz)
  • Własne biurko w bardzo ładnym biurze + dostęp do zasobów biura (zapraszaj również swoich Klientów)
  • Koleżeńskie wsparcie i miłą atmosferę

Lokalizacja: Warszawa, Wola

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres kancelariii.

Napiszcie nam w mailu 3 słowa o tym dlaczego powinniśmy razem pracować i załączcie swoje CV. (przypominamy o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych). Nie bądźcie na nas źli jeśli odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Pozdrawiamy,

Zespół Mecenatu Warszawskiego

Wymagania

- Wysokie kompetencje prawnicze (w chwili obecnej szczególnie potrzebujemy osób, które mają doświadczenie w obsłudze transakcji inwestycyjnych, e-commerce lub rynku nieruchomości)
- Przedsiębiorczość (jesteś freelancerem? masz już swoich klientów? – super, zdobędziesz cenne doświadczenia, nowych klientów i obetniesz koszty działalności)
- Nastawienie na Klienta (Nasz Klient nasz Pan – zawsze. Dyspozycyjność, uczciwość i stały kontakt z Klientem - is a must)
Umiejętność dzielenia się (współpraca z Kancelarią zakłada partycypację w z góry określonych kosztach biura)

Prezentacja firmy

Mecenat Warszawski

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura