Kancelaria poszukuje na stanowisko - Księgowej

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Sawa

32-080 Zabierzów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Syndyka poszukuje pracownika z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisko Księgowej.

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
-prawidłowe i terminowe sporządzanie deklaracji PIT, CIT i VAT,
-kontrola nad księgowanymi dokumentami, wyciągami bankowymi
-kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym,
-prowadzenie spraw płacowych i ZUS.

Wymagamy:
- doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
- znajomości ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (PIT,CIT,VAT), prawa bilansowego,
- bardzo dobrej organizacji pracy i dużej samodzielności,
- inicjatywy, zaangażowania i motywacji,
- umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialności

Zgłoszenia bez CV nie będą brane pod uwagę

Prezentacja firmy

Kancelaria Syndyka i Radcy Prawnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa