Kancelaria A&RT - aplikant radcowski I roku

A&RT S.K.A.

02-703 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria A&RT Rynkowska, Kosieradzki, Piekarz oferuje pracę dla aplikanta radcowskiego I roku aplikacji w wymiarze 8h dziennie (9-17) w oparciu o umowę zlecenie.

Zakres obowiązków:

• sporządzanie pism, opinii prawnych, projektów umów,

• bieżąca obsługa polskich i zagranicznych klientów kancelarii,

• zastępstwo procesowe.

Zainteresowane osoby, spełniające wskazane powyżej kryteria, prosimy o przesłanie swojego życiorysu (CV) wraz ze zdjęciem pod wskazany w ofercie adres mailowy.

Wszystkie nadesłane aplikacje zostaną wnikliwie przeanalizowane, jednakże skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 j.t. ze zm.)"

Wymagania

Wymagania:

• min. 2 lata pracy w kancelarii prawnej,

• znajomość prawniczego języka angielskiego lub niemieckiego,

• dobra obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point),

• wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Jesteśmy ekspertami. Nie twierdzimy, że znamy się na wszystkim. Twierdzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura