Opis stanowiska pracy

Unique Stone jest profesjonalną firmą specjalizującą się w dziedzinie obróbki kamienia. Używamy maszyn wysokiej klasy, jak i zatrudniamy doświadczonych pracowników. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Kamieniarz

(miejsce pracy: Mrowino k. Poznania - zapewniamy bezpłatny transport z Poznania lub możliwość bezpłatnych noclegów na miejscu)

Obowiązki:

  • obróbka elementów wykonanych z kamienia naturalnego
  • obsługa maszyn służących do obróbki kamienia
  • dbałość o efektywne wykorzystanie materiału powierzonego do obróbki
  • szlifowanie i wygładzanie - wyrównywanie zgrubień i nierówności na powierzchni kamienia

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w branży kamieniarstwo/ kamieniarstwo budowlane/
  • zdolności manualne
  • dokładność, precyzja i dbałość o szczegóły
  • umiejętność obsługi narzędzi szlifierskich/polerskich

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę i atrakcyjne (adekwatne do posiadanego doświadczenia) wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobre warunki pracy

Prezentacja firmy

Bartimex to prężnie działająca grupa firm budowlanych obecna na rynku od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji