In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kamieniarz do renowacji

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ochsenfurt

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy kamieniarskiej świadczącej usługi z zakresu renowacji budynków historycznych poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonanie zadań związanych z obróbką kamienia naturalnego (np. wapień muszlowy):

-obróbka,

-osadzanie,

-montaż,

-fugowanie i prace murarskie.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Stawkę godzinową;

- Opiekę koordynatora;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej, Nr Licencji 1954.

Wymagania:

- Dyplom czeladnika lub mistrza kamieniarstwa;

- Doświadczenie w pracach renowacyjnych na obiektach historycznych;

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny (weryfikacja telefoniczna);

- Doświadczenie w wykonywaniu w/w obowiązków/prac;

- Mile widziane doświadczenie w obróbce wapienia muszlowego;

- Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 11.08.2014 (kontrakt przewidywany do końca października 2014).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.