Kamieniarz do montażu blatów kuchennych

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla niemieckiej firmy kamieniarskiej poszukujemy osoby chętnej do pracy na terenie Niemiec jako:

Obowiązki:

  • Ręczna obróbka kamienia naturalnego (granit, marmur);
  • Pomiar, docinanie, szlifowanie elementów;
  • Montaż elementów z kamienia naturalnego, głównie blaty kuchenne, a tak że schody, parapety, elementy wyposażenia łazienek;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku minimum 5 lat;
  • Samodzielność, dokładność, precyzja;
  • Gotowość do rekolacji na stałe;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziany samochód dyspozycyjny na wyjazd;
  • Doświadczenie w pracy za granicą;

Uwaga:
znajomość języka niemieckiego będzie weryfikowana telefonicznie.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na niemieckich warunkach;
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz załatwieniu formalności związanych z wyjazdem;
  • Opiekę koordynatora;
  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów zarówno na terenie Niemiec jak i Szwajcarii;

Licencja Agencji nr 1954. Oferta pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.