Kafelkarz - praca w Belgii

Work Service Express

Wortegem-Petegem, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Wortegem-Petegem »
Miejsce pracy: BELGIA
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH KAFELKARZY
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

OBOWIĄZKI:

  • Przygotowanie stanowiska pracy pod kafelkowanie
  • Kafelkowanie podłóg i ścian na klej
  • Prace wewnątrz budynków mieszkalnych

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku kafelkarza
  • Doświadczenie w pracach na kontraktach zagranicznych - mile widziane we Francji i Belgii
  • Dokładność, precyzja, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane
  • Wyjazd własnym samochodem na projekt będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - ok. 1950 euro netto / msc za podstawowy czas pracy
  • Płatne nadgodziny
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • Polską umowę o pracę na pełen etat
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy