Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne sprzętu Pożarniczego i Ochronnego „SUPON” Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ołbińskiej 19 poszukuje osoby odpowiedzialnej za:

KADRY I PŁACE:

Obowiązki:
* prowadzenie spraw kadrowo - płacowych dla firmy która zatrudnia 15 osób na umowę o pracę i 9 na zlecenie.
* samodzielne stanowisko wymagające dopilnowania wszystkich tematów kadroro płacowych.
* możliwość pracy zdalnej z domu

Oferujemy:
* pracę w elastycznym wymiarze godzin
* system szkoleń wdrażających

Wymagania

Oczekiwania:
* wykształcenie minimum średnie
* doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
* znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
* znajomość podstawowych programów pakietu Office
* znajomość cdn optima i płatnik

Prezentacja firmy

Historia Supon sięga lat 50-tych, kiedy to firma działała na rynku jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa