Opis stanowiska pracy

Zakres wykonywanych czynności:
1. obsługa kadrowa i płacowa klientów Spółki,

2. naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę, innych umów cywilno-prawnych oraz
zobowiązań wobec ZUS i US,

3. sporządzanie wymaganych deklaracji (ZUS, PIT, PFRON),

4. przygotowywanie pism urzędowych i prowadzenie korespondencji z klientami,

5. sporządzanie dokumentacji pracowniczej oraz prowadzenie akt osobowych

Wymagania

1. dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

2. umiejętność obsługi komputera (mile widziana znajomość Comarch ERP Optima),

3. bardzo dobra organizacja pracy,

4. dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę,

6. znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

EFINEF spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.. <br/> ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja