Opis stanowiska pracy

Business School zatrudni osoby do realizacji projektu w miastach:

Lublin, Tarnów, Radom, Katowice, Gdańsk, Zielona Góra, Poznań, Olsztyn

na stanowiskach:

  • kierownika/koordynatora projektu
  • specjalisty ds. obsługi/ asystenta kierownika/koordynatora projektu
  • specjalisty ds. rozliczeń
  • specjalisty ds. rekrutacji

umiejętności:

  • komunikacyjne
  • w nawiązywaniu kontaktów
  • zarządcze
  • organizacyjne
  • analityczne
  • wiedza i umiejętności z zakresu rozliczeń

Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno- prawnej.

W zgłoszeniach proszę o przesłanie dokumentów potwierdzających wykształcenie i przebieg pracy zawodowej.

Proszę o określenie oczekiwań finansowych (stawka brutto/brutto) zgłoszenia bez powyższej informacji nie będą rozpatrywane.

Wymagania

wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min.2 letnie doświadczenie w realizacji projektów EFS
  • obsługa Office

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najstarszych szkół prywatnych w Polsce. Kształcimy o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa