Junior Webdesigner / Grafik

eEngine Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznych i pozytywnych osób na stanowisko Junior Webdesigner. Przyłączając się do nas staniesz się częścią młodego, multidyscyplinarnego zespołu. Zapewniamy pracę w miłej atmosferze przy nowoczesnych projektach internetowych.

O eEngine.pl:
Łączymy wiedzę programistyczną i biznesową. Specjalizujemy się w projektach webowych i outsourcingu IT. Nasze doświadczenia czerpiemy z projektów w branży e-Commerce.

Zakres obowiązków:
tworzenie layoutów stron www i sklepów internetowych
przygotowywanie materiałów promocyjnych
proponowanie redesignu isntniejących projektów

Wymagania

Oczekujemy:
bardzo dobrej znajomości oprogramownia Adobe Photoshop oraz Illustrator
poczucia estetyki
znajomości zasad typografii oraz kompozycji
umiejętności łączenia estetyki ze skutecznym UX
terminowości
umiejętności pracy w zespole
poczucia humoru i otwartych horyzontów

Dodatkowe atuty:
świadomość możliwości i ograniczeń technologii frontendowych (HTML / CSS / JS)
umiejętność projektowania do druku
wiedza z zakresu Responsive Web Design

Informacje uzupełniające:
poszukujemy pracowników na 1/2 etatu i pełen etat
mile widziani studenci ostatnich roczników
praca stała w naszym biurze w Aleksandrowie Łódzkim
nie szukamy osób do współpracy zdalnej

Prezentacja firmy

Cześć! Jesteśmy eEngine Software House. Specjalizujemy się w tworzeniu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie