Junior Translation Real Estate Analyst with fluent German and English

CPL Jobs Sp. z o.o.

Warsaw, mazowieckie

Lokalizacja: Warsaw

Dla lidera z branży Real Estate zlokalizowanego w samym centrum Warszawy obecnie poszukujemy kandydatów z bieglą znajomością j.niemieckiego angielskiego i trzeciego europejskiego równiez w stopniu biegłym

Obowiązki:

• dokonywanie tłumaczeń z języka niemieckiego i angielskiego oraz trzeciego innego
• analiza umów najmu i zarządzanie umowami w wewnętrznym systemie firmy w jezyku niemieckim oraz angielskim
• zarządzanie danymi dotyczacymi portfela nieruchomości klienta zagranicznego
• pełna obsługa procesów administrowania umowami oraz dokumentami związanymi z najmem nieruchomości
• przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby klienta oraz Real Estate Mangerów
• tworzenie wewnętrznej długoterminowej strategii rozwoju portfela klienta

Wymagania:

• bardzo dobrze rozwiniecie umiejetnosci logicznego i analitycznego myslenia
• biegła znajomość jezyka niemieckiego i angielskiego (C2/C1+) plus trzeciego europejskiego
• znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel oraz Word
• kazdy kolejny jezyk obcy na poziomie m.in. B2 bedzie stanowic atut

Oferujemy:

• pakiet szkoleń wprowadzających do pracy dla osób bez doświadczenia w księgowości
• możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
• pakiet benefitowy (karta sportowa, prywatna opieka medyczna
• realne możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.