Junior Tax Consultant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, wiodącej międzynarodowej firmy zajmującej się optymalizacją podatkową poszukujemy studenta V roku, absolwenta prawa, finansów lub kierunków pokrewnych, aplikanta adwokackiego/radcowskiego na stanowisko:

Junior Tax ConsultantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • sporządzanie projektów opinii prawnych dotyczących optymalizacji podatku od nieruchomości
  • bieżące doradztwo na rzecz klientów w zakresie podatku od nieruchomości
  • wsparcie starszych pracowników w realizacji projektów
  • analiza orzecznictwa i doktryny

Wymagania:

  • student V roku, absolwent prawa, finansów lub kierunków pokrewnych
  • zainteresowanie tematyką podatkową
  • umiejętność pracy w zespole
  • energia i entuzjazm
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wcześniejsze doświadczenia w doradztwie podatkowym będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym (work-life balance)
  • możliwośc stałego podnoszenia wiedzy z zakresu podatków
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • pakiet świadczeń (multisport, opieka medyczna)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.