Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie personelem oraz gospodarką materiałową w filii
  • Kierowanie i odpowiedzialność za pracowników podległych działów
  • Odpowiedzialność za zadania wspierające sprzedaż
  • Współdecydowanie o asortymencie w ścisłej współpracy z centralnym działem zakupów
  • Obserwacja i analiza rynku.

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie w kierunku zarządzania
  • Pierwsze doświadczenia kierownicze zdobyte w handlu detalicznym
  • Ukształtowane wyczucie mody i stylu
  • Dynamizm i pewność w działaniu
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz strategiczne
  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie