Junior Software Engineer

NATEK Poland Sp. z o.o.

Tczew, lubelskie

Miejsce pracy: Tczew

Jeśli właśnie kończysz studia i chcesz rozpocząć swoją karierę w IT, mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę!

Na stanowisku Junior Software Engineer pierwszy miesiąc pracy to specjalistyczne szkolenia i praca pod okiem mentora, po których będziesz gotowa/y do sprawnego wypełniania swoich obowiązków.

Praca na tym stanowisku to szansa na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym zespole, w projektach realizowanych dla największych światowych banków oraz operatorów telefonicznych w regionie EMEA.

Gwarantujemy Ci możliwość dynamicznego rozwoju oraz świetną atmosferę w młodym, zgranym zespole.

Obowiązki:

  • Udział w projektach tworzenia oprogramowania
  • Przygotowanie oprogramowania zgodnie z wymogami projektu
  • Analiza i akceptacja dokumentacji projektowej
  • Przygotowanie planu testów i walidacja oprogramowania

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w projekcie na wszystkich etapach tworzenia oprogramowania
  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji prestiżowych projektów dla znanych na całym świecie firm
  • Stały rozwój zawodowy poprzez dopasowanie projektów do umiejętności oraz oczekiwań
  • Opiekę managerów oraz działu HR w rozwoju zawodowym
  • Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
  • Możliwość pracy w innych oddziałach Natek w Europie
  • Dofinansowanie posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o umow o pracę
  • Early Boarding Bonus
  • Wsparcie procesu relokacji – bonus relokacyjny, stałe wsparcie poszukiwnaiu mieszkania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Telekomunikacja, Informatyka, Elektronika lub pokrewne), ewentualnie studenci ostatniego roku studiów z pełną dyspozycyjnością do pracy
  • Doświadczenie w realizacji projektów w C/C++ lub j. Skryptowe (możliwe również doświadczenie akademickie)
  • Umiejętność myślenia algorytmicznego
  • Predyspozycje do szybkiego przyswajania nowych wiadomości
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (praca wymaga wykorzystywania jego znajomości w komunikacji i dokumentacji technicznej)
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z obszaru kryptografii
  • Mile widziana wiedza na temat personalizacji kart
Work IT with us: www.natek.eu