NATEK Poland Sp. z o.o.

Junior Software Developer

Miejsce pracy: Szczecin (miejsce pracy Gdańsk)

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem i szukasz pierwszej pracy w IT? Międzynarodowe środowisko, pro-gramowanie i testowanie oraz indywidualna ścieżka rozwoju brzmią interesująco? Pracując w Natek będziesz miał szansę uczestniczyć w projektach realizowanych dla największych banków i operatorów sieci telefonii komórkowych w Europie, Afryce i środkowo-wschodniej Azji. Poznasz największe systemy płatności kartami Visa i Master Card. Jeśli szukasz możliwości rozwoju i jednocześnie świetnej atmosfery, jest to oferta dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach tworzenia oprogramowania
  • Przygotowanie oprogramowania zgodnie z wymogami projektu
  • Analiza i akceptacja dokumentacji projektowej
  • Przygotowanie planu testów i walidacja oprogramowania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Telekomunikacja, Informatyka, Elektronika lub pokrewne)
  • Studenci ostatniego roku studiów z pełną dyspozycyjnością do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów w C++ i/lub Java (możliwe również doświadczenie akademickie)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza/ zainteresowanie z obszaru kryptografii

Oferujemy:

  • Pełne wsparcie w relokacji - Resource Manager dedykowany do wsparcia w procesie relokacji
  • Bonus relokacyjny
  • Możliwość uczestnictwa w projekcie na wszystkich etapach tworzenia oprogramowania
  • Stały rozwój zawodowy poprzez dopasowanie projektów do umiejętności oraz oczekiwań
  • Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
  • Możliwość pracy w innych oddziałach Natek w Europie
  • Dofinansowanie posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Work IT with us: www.natek.eu