Junior Social Media Specialist

Woodpecker.co Sp. z o.o.

52-201 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy 17-osobowym międzynarodowym zespołem z Wrocławia. Rozwijamy się i z każdym rokiem rośniemy kilkakrotnie. Tworzymy aplikację, która automatyzuje początek procesu sprzedaży i pomaga się rozwijać małym i średnim firmom na całym świecie. Obecnie z Woodpecker.co korzysta ponad 500 firm z 49 krajów.

Jesteśmy startupem, ale naszym celem nie jest pozyskanie inwestora i “zmiana świata na lepsze”. Chcemy pomagać firmom B2B zmieniać podejście do sprzedaży i marketingu i uczyć je jak rozwijać się niezależnie.

Poznaj nasz zespół: https://woodpecker.co/about/

Kogo szukamy?

Junior Social Marketing Specialist – czyli zorganizowanej osoby ze świetnym angielskim, która dołączy do naszego zespołu marketingowego. Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego w marketingu. Wystarczy, że swobodnie i poprawnie piszesz po angielsku i dobrze czujesz się w komunikacji na platformach społecznościowych.

Nie tolerujemy cwaniaków i osób, które tylko „biją pianę”. Jeśli potrafisz zaangażować się w projekt, rzetelnie wypełniać obowiązki, włożyć kawał serca w to, co robisz – napisz do nas.

Cenimy sumienność, szczerość, otwartość, ciekawość świata. Zebraliśmy zespół pozytywnych osobowości i chcemy aby takim pozostał.

Zależy nam na dobrze zorganizowanej osobie, która łatwo się komunikuje, chętnie się uczy i chce współtworzyć oryginalną i spójną strategię komunikacji w social media. Prowadzimy nasze profile w social media w języku angielskim, dlatego jeśli studiujesz lub ukończyłeś/aś studia po angielsku, będzie to dodatkowym atutem.

Czym będziesz się zajmować?

  • prowadzeniem firmowych profili społecznościowych
  • tworzeniem i edycją postów na Twitterze, LinkedInie, Facebooku i Instagramie
  • promowaniem treści tworzonych na naszym blogu firmowym w social media
  • komunikacją z członkami społeczności na naszych profilach
  • śledzeniem i testowaniem najnowszych trendów w social marketingu

Dodatkowo:

  • będziesz brać udział w marketingowych burzach mózgów
  • będziesz dbać o spójność naszego przekazu i stylu marketingowego

Co oferujemy?

  • na początek umowę o dzieło/zlecenie
  • indywidualne szkolenie w zakresie marketingu B2B
  • pracę w młodym, międzynarodowym zespole
  • możliwość budowania relacji w branży IT w Polsce i za granicą
  • stały rozwój i wpływ na jego ścieżkę
  • ludzkie podejście

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • świetnej znajomości języka angielskiego
  • łatwości pisania po angielsku
  • przynajmniej podstawowego rozeznania w platformach społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram)
  • pracowitości i rzetelnego wypełniania obowiązków
  • chęci i zdolności szybkiego uczenia się
  • kreatywności

Pracujemy przy ul. Krakowskiej 29d w budynku starego spichlerza.

Jak się zgłosić?

Prześlij nam swoje CV na oraz próbkę napisanego przez siebie tekstu po angielsku.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Woodpecker to narzędzie, które automatyzuje proces wysyłki cold maili i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media