Junior SEO Specialist - staż

PromoTraffic Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Promotraffic (dawniej Seokraci) to grupa pasjonatów ale i znajomych. Każdy z nas nie może żyć bez codziennej dawki wiedzy z branży marketingu w wyszukiwarkach, ciągłych testów, ulepszania tego co już działa oraz poszukiwania dróg uzyskania jeszcze wyższego ROI dla naszych klientów.

W naszych szeregach pracują specjaliści od linkbuildingu, optymalizacji, analityki internetowej, copywriterzy, opiekunowie oraz doradcy klientów, których pasją jest robienie wszystkiego, co powoduje, że serwisy internetowe jakimi się opiekujemy notują coraz więcej wartościowych odwiedzin, a biznesy naszych klientów rozwijają się razem z nami.

Możemy pochwalić się obsługą takich marek jak internetowe apteki Zico, Kic Inno Energy, Softhis, Mynight, Elpha Pharm czy Mercedes.

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie:

- Wsparcie zespołu SEO Specjalistów w realizacji strategii pozycjonowania i optymalizacji klientów bieżących oraz nowych
- Wsparcie rozwoju zaplecza SEO
- Wdrażanie strategii linkbuildingu
- Przygotowywanie mini audytów, raportów, zestawień, analiz
- Stały rozwój, zdobywanie nowych umiejętności

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Zainteresowania i chęci rozwoju w kierunku marketingu w wyszukiwarce Google
- Kreatywności, szybkiego przyswajania nowych umiejętności
- Podstawowej znajomości optymalizacji serwisów internetowych oraz HTML
- Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Jaką osobą powinieneś być?

Ambitną, która każdy kolejny audyt i wdrożenie traktuje jak wyzwanie i nową przygodę. Zależy nam na tym abyś był pasjonatem ponieważ będziesz pracował w zespole pasjonatów. Zainwestujemy w Ciebie ale musisz tego chcieć.

Co oferujemy w zamian za Twoje zaangażowanie?

- Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu SEO, PPC, Afiliacji, kontaktu z klientem, organizacji pracy własnej i inne
- Nowoczesne biuro w centrum Krakowa i świetną atmosferę w pracy w zgranym teamie
- Wsparcie bardziej doświadczonych kolegów nie tylko dobrą radą
- Maksymalnie 3 miesięczny bezpłatny staż z możliwością zatrudnienia na etat i gwarancją, że poświęcimy Ci dużo czasu i uwagi
- Brak szklanego sufitu, wszystko zależy od Ciebie

Zainteresowana/y?
Zawalcz o stanowisko! Wyślij CV

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Prezentacja firmy

Dlaczego warto do nas dołączyć? <br/> <br/>· wzrost liczebności zespo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce