Junior Sales Support Specialist (Praktyka Szkoleniowa)

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
Wyzwania przed Tobą:

W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu Praktyki Szkoleniowej szukamy osoby na stanowisko Sales Support Specialist. Zespół liczy obecnie 6 osób w podziale na Sales oraz Delivery & Sales Support. W ramach zespołu realizujemy szkolenia otwarte i dedykowane dla Klientów Sii oraz szkolenia wewnętrzne dla Oddziałów Sii.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży szkoleń otwartych (B2B i B2C)
  • Zarządzanie kalendarzem szkoleń otwartych i dostępnością Trenerów
  • Zarządzanie leadami marketingowymi, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i opieka nad obecnymi Klientami
  • Rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami – zarówno z Klientem wewnętrznym, jak i Klientami zewnętrznymi
  • Udział w opracowywaniu działań oraz materiałów marketingowych dot. szkoleń otwartych we współpracy z działem marketingu
Oczekiwane umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży szkoleń
  • Samodzielność i profesjonalizm w działaniu, dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Inicjatywa, kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Korzyści dla Ciebie:
  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Będziesz pracować w małym, zgranym i dynamicznie rozwijającym się zespole z super atmosferą!
  • Będziesz mieć duży wpływ na rozwój Praktyki Szkoleniowej nie tylko w aspektach sprzedażowych
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodoba Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biuro w dogodnej lokalizacji
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie