Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

- nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych, tworzenie sieci sprzedaży partnerskiej na terenie całej Polski,
- poszukiwanie nowych partnerów dystrybucji oraz handlu detalicznego,
- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi Klientami,
- finalizowanie kontraktów handlowych,
- realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych,
- zarządzanie portfolio produktów,
- budowanie dobrego wizerunku firmy,
- współpraca z kierownictwem firmy w celu wzrostu wyników sprzedaży.

Wymagania

Oczekujemy:

- kilkuletniego doświadczenia w branży elektroniki użytkowej, FMCG lub ITC,
- mile widziane doświadczenia we współpracy z sieciami handlowymi,
- zainteresowania obszarem sprzedaży i marketingu w obszarze ICT/elektroniki,
- doświadczenia związanego z systemami zarządzania zakupami (mile widziane),
- zaangażowania, kreatywności, samodzielności oraz przedsiębiorczości,
- konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do realizacji celów,
- umiejętności nawiązywania relacji z innymi ludźmi, otwartości i komunikatywności,
- dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją,
- wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
- determinacji w osiąganiu zamierzonych celów
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

- wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników,
- pracę stała po okresie próbnym,
- współpracę z dynamicznie rozwijającą się i stabilną firmą,
pracę w przyjaznym zespole.

Jeśli szukasz możliwości rozwoju swojej kariery w obszarze ICT/ produktów elektronicznych, to stanowisko jest idealne dla ciebie!

Aplikację zawierającą aktualne CV wraz z dopiskiem "Junior Sales Manager" proszę przesyłać za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Firma DGM Distribution Sp. z o.o. jest jednym z liderów brytyjskiego i e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management