Junior Ruby on Rails Developer

OpenPartners

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty Ruby on Rails do współpracy w ramach płatnego stażu, do młodej, dynamicznie rozwijającej firmy.

Oferujemy:

wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

elastyczny czas pracy

możliwość dużego rozwoju zawodowego

prace w luźnej, start'upowej atmosferze

pracę w biurze Kraków Stare Podgórze

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV. Podejmiemy korespondencji ze wszystkimi osobami, które przeslą nam aplikacje.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OpenPartners Marta Sevostyanov, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Wymagania

Wymagania:

znajomości języka Ruby oraz frameworku Ruby on Rails

tworzenie wysokiej jakości kodu

znajomości TDD

komunikatywność i umiejętność pracy zesp

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą tworzącą oprogramowanie webowe z siedzibą w Krakow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy