Junior Reporting Specialist

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w Krakowie – międzynarodowej firmy działającej w branży energetyczno-automatycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

Zadania:

• Codzienne przeglądanie nowych wniosków oraz nadawie im priorytetów zgodnie z ich pilnością

• Zarządzanie istniejącymi raportami oraz wprowadzanie do nich koniecznych zmian

• Dzienna/tygodniowa/miesięczna aktualizacja raportów

• Aktywny wkład w tworzenie nowych form raportowania

• Sprawdzanie zapytań raportowych w stosunku do wymagań

• Aktualizowanie dokumentacji związanej z raportowaniem

• Współpraca z innymi zespołami takimi jak Incydent Management czy Change Management

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, chętnie widziane kierunki ścisłe, techniczne lub ekonomiczne

• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

• Potwierdzone doświadczenie w zakresie zaawansowanego wykorzystywania MS Excel w celu analizowania i wizualizacji danych

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Praktyczna znajomość Microsoft SharePoint, Microsoft Office

• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

• Doświadczenie w zakresie analizy, wizualizacji i prezentowania danych

• Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami Business Intelligence oraz SQL

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę współpracy – np. na własnej działalności gospodarczej.

• Pracę dla międzynarodowej firmy, której zależy na rozwoju swoich pracowników.

• Duże możliwości rozwoju i zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Pakiet benefitów – opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport lub udział w programie MultiBenefit

• Organizację podróży służbowych.

• Łatwy dostęp do ciekawych szkoleń, konferencji i innych rozwiązań edukacyjnych.

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój