HRO Recruitment

HRO Recruitment to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Junior Rekruter

Kraków

Obowiązki:

Przesyłanie rekomendacji kandydatów do Managerów,

Współpraca z Sourcing Officere

Update ogłoszeń /ofert pracy z agencjami, platformami i stronami internetowymi,

Umawianie spotkań z kandydatami,

Ścisła współpraca z Hiring Managerami, raportowanie.

Kontakt z agencjami – udostepnianie opisów stanowisk, update projektów,

Skladanie ofert kandydatom,

Prowadzenie dokumentacji w wewnętrznym systemie firmy.

Wymagania:

Zaawansowanej znajomości języka angielskiego (B2- C1) i otwartości na jego używanie,

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

Umiejętności pracy w zespole,

Proaktywnej postawy i pozytywnego nastawienia,

Zapewniamy:

Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych,

Pracę dopasowaną do Twojego doświadczenia i preferencji,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Benefity ( pakiet medyczny

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.