Junior/Regular Specjalista ds. Sprzedaży IT

Billennium Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój partnerskich relacji z Klientami korporacyjnymi
  • Analizowanie potrzeb aktualnych i potencjalnych Klientów
  • Kreowanie polityki sprzedaży kompleksowych usług outsourcingowych
  • Aktywne uczestnictwo w procesie negocjacji warunków współpracy
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów i działań konkurencji

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość branży IT będzie dużym atutem
  • Znajomość technik sprzedaży i mocne umiejętności negocjacyjne
  • Pozytywne podejście do świata i nastawienie na realizację celów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i prowizyjny system premiowy
  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Szkolenia, coachingi i programy rozwojowe
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Długoterminową współpracę
  • Świetną atmosferę pracy w pozytywnie zakręconym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.