Junior Project Manager

ProAltum24 Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na niemiecki rynek pracy (dodawanie ogłoszeń, analiza i selekcja aplikacji, umawianie i przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych),
  • utrzymywanie kontaktu z pracownikami agencji w prowadzonych rekrutacjach,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji zatrudnienia (wypisywanie umów, zaświadczeń, współpraca z koordynatorami procesów rekrutacyjnych po stronie Klienta).
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego wśród osób ubiegających się o pracę
  • Stały kontakt mailowy oraz telefoniczny z niemieckimi firmami (pracodawcami)

Wymagamy:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie C1
  • dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności efektywnego działania pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia bądź w branży HR

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Codzienny kontakt z językiem obcym

Prezentacja firmy

SeniorAktiva24 to agencja oferująca legalną pracę dla opiekunek o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Medycyna / Służba zdrowia