Junior project manager - konferencje i szkolenia

CBE Polska

01-059 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do wsparcia działu ds. organizacji projektów konferencyjnych i szkoleniowych. Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za całościową opiekę organizacyjną i sprzedażową nad wybranymi "mniejszymi" projektami z portfolio firmy.

Opis stanowiska

wsparcie osób realizujących projekty konferencyjne i szkoleniowe (managerów projektów oraz handlowców)
research tematyczny
kontakt z prelegentami - opracowywanie założeń programowych
przygotowywanie materiałów marketingowych na wydarzenia
promocja/ sprzedaż pakietów reklamowych w obrębie realizacji wydarzenia
nawiązywanie współpracy, koordynowanie umieszczania informacji marketingowych (w ramach ustalonych świadczeń, mailingów).

Wymagania

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
komunikatywność
punktualność, skrupulatność, rzetelność, chęć uczenia się;
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
dobra znajomość pakietu Microsoft Office - jako warunek konieczny

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą analityczno – doradczą specjalizującą się w zagadnieniach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, prowizja od sprzedaży + premie za wyniki
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Sprzedaż - Account Management