Opis stanowiska pracy

VENTI sp.j. zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań internetowych. Wykonujemy portale, witryny korporacyjne, wdrażamy rozwiązania dla Klientów z sektora publicznego oraz bankowego.

Wśród naszych Klientów znajdują się takie marki jak: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Naczelny Sąd Administracyjny, Centrum Nauki Kopernik, IMPEL, Blachy Pruszyński, marki z grupy ORLEN, AVIVA, FM Bank, PZU, VILEDA, Echo Investment, Novartis oraz wiele innych.

W związku ze zwiększającą się liczbą Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Project Manager / Junior Project Manager

Pracując na wymienionym stanowisku odpowiedzialna/ny będziesz za:

  • analizę potrzeb Klienta,
  • przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • koordynację prac graficznych i programistycznych związanych z realizacją prowadzonych projektów internetowych
  • utrzymywanie stałego kontaktu i pozytywnych relacji z Klientem.

Poza miłą atmosferą pracy zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawe projekty,
  • zdobywanie doświadczenia dzięki pracy z dużymi i znanymi Klientami,
  • w przypadku Juniora pracę "pod okiem" doświadczonego PM zgodnie z uznanymi metodykami zarządzania projektami,
  • dofinansowanie karty sportowej,
  • miejsce parkingowe.

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Project Manager),
  • wyższe wykształcenie poparte dyplomem wyższej uczelni lub bliskimi perspektywami jego uzyskania (Junior Project Manager),
  • bierna znajomość technologii wykorzystywanych do tworzenia serwisów internetowych,
  • komunikatywność i kreatywne myślenie.

Mile widziane:

Z przyjemnością zatrudnimy pasjonata Internetu który: wie jaka jest różnica pomiędzy złą a dobrą witryną internetową; spotkał się i potrafi rozszyfrować takie skróty jak SEM, SEO; nie stawia znaku równości pomiędzy e-marketingiem a banerami; uśmiecha się słysząc że MYSQL to nazwa klubu sportowego; będzie równorzędnym partnerem w rozmowach z Klientami.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko wybranym Kandydatom.

Prezentacja firmy

Jesteśmy pełnoletni, tworzymy software od 18 lat. Projektujemy i wykonuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja