Junior Project Manager, Białystok - rozwijanie platform sklepowych

Aurora Creation Sp. z o.o

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • prowadzenie projektów poprzez planowanie, raportowanie, zarządzanie ryzykiem i zasobami,
  • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów i wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt
  • wsparcie w przygotowywaniu specyfikacji i ofert dla klientów,

Wymagane umiejętności

  • minimum roczne doświadczenie w jednej z branży (Ecommerce, E-marketing, IT).
  • wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dużą samodzielność i łatwość podejmowania decyzji.
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • bardzo dobra organizacji pracy,
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i  możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • dużą swobodę działania,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • udział w eventach związanych z Magento,
  • luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy w biurze, w centrum Białegostoku.

Prezentacja firmy

Aurora Creation to software house skoncentrowany na tworzeniu zaa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management