Junior Office Manager

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą relacyjną, która doskonale czuje się w pracy biurowej? Posiadasz doświadczenie w pracy jako sekretarka, recepcjonistka lub pokrewnej? Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości dynamicznego rozwoju swojej kariery zawodowej to właśnie Ciebie szukamy!

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, dostawcy nowoczesnych rozwiązań marketingowych, szuka pracownika na stanowisko:

Zadania:

• Obsługa administracyjna biura

• Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

• Mailowy, telefoniczny i osobisty kontakt z Klientami

• Przygotowywanie analiz, raportów, zestawień dla Zarządu

Wymagania

Oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego

• Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Znajomości obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel na poziomie dobrym)

• Umiejętności organizacji własnej pracy

• Komunikatywności, otwartości

• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie z dynamicznie rozwijającej się branży

• Pracę od poniedziałku do piątku

• Stałe wynagrodzenie + premie

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca