Junior .NET Developer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w leasingu samochodów, poszukujemy obecnie specjalistów na stanowisko Junior .NET Developer.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja prac programistycznych i wdrożeniowych
  • Wdrażanie rozwiązań w obszarze bankowości, ubezpieczeń, leasingu i zarządzania flot samochodowych
  • Analiza i weryfikacja wymagań użytkowników
  • Przygotowywanie skryptów testowych i wsparcie przy testach
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych prac
  • Wdrażanie rozwiązań w środowisku .NET, iSeries, Windows, WWW
  • Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych

Wymagania / oczekiwania:

  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Znajomość C# .NET
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL
  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się nowych języków programowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość: Java, XML
  • Mile widziana umiejętność programowania w jednym z języków 4GL; RPG, RPG ILE, COBOL
  • Mile widziana znajomość środowiska iSeries
  • Mile widziana znajomość, platform integracyjnych, BPM
  • Zdolności analityczne, rzetelność i dokładność

Oferujemy:

  • Ciekawą, stabilną pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym zespole
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego oraz karty Multisport
  • Kontrakt B2B (via Devire)
Devire Devire Devire Devire