(Junior) .NET Developer

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego Klienta z sektora bankowego poszukujemy (Junior) .NET Developera do Warszawy, który dołączy do wewnętrznego Działu IT i zajmować się będzie rozwojem aplikacji bankowych.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji internetowych oraz CRM
  • Rozwój systemu bankowości elektronicznej
  • Programowanie w warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, bazodanowej
  • Tworzenie nowych funkcjonalności
  • Utrzymywanie aplikacji

Wymagania:

  • Nawet pierwsze doświadczenie zawodowe przy rozwijaniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w programowaniu w C#
  • Znajomość technologii: ASP.NET MVC lub Web Forms, WCF, Web Services, Visual Studio, HTML, CSS, JavaScript oraz SQL Server, Oracle, Postre SQL lub chęć rozwinięcia swoich umiejętności w tym kierunku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą pracę z dokumentacją w tym języku

Oferujemy:

  • Realizację interesujących projektów z dziedziny bankowości elektronicznej
  • Uczestnictwo w procesie analizy oraz tworzenia nowych rozwiązań
  • Korzystanie z najnowszych technologii
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa oraz produkty banku na preferencyjnych warunkach)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.