Junior / Mid Java Developer

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1124755

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Backend Developer

Lokalizacja: Poznań
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: Junior Developer: 50 zł netto/h; Regular Developer: 75 zł netto/h
Dostępność: od zaraz, ewentualnie od 1 sierpnia
Godziny pracy: praca możliwa w godzinach 7-18
Metodologia pracy: Scrum

Zadania:
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java
  • Tworzenie usług backendowych na platformie integracyjnej Mule w ramach programu PSD2 (usługi z kategorii fintech)
  • Analiza potrzeb biznesowych oraz projektowanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań
  • Testowanie i utrzymanie stworzonych aplikacji biznesowych
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania:
  • Min. 1,5 roku doświadczenia na stanowisku Junior Java Developer lub 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Regular Java Developer
  • Znajomość narzędzi: OpenShift (3.11), Mule 3.9.0 CE, Maven, Git, Docker
  • Znajomość Java 8, Groovy, i Jenkins bądź alternatywnych technologii
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1

Nie jest wymagana znajomość wszystkich powyższych technologii na poziomie zaawansowanym; Klient oferuje pomoc we wdrożeniu, jednak oczekuje chęci rozwoju w danym obszarze.

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland