Junior Linux Administrator/Big Data Specialist

Billennium Sp. z o.o.

Warszawa, Łódź, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, Łódź

Zadania:

  • Administracja systemem Linux
  • Realizacja projektów z zakresu Big Data
  • Praca w międzynarodowym zespole (udział w projektach realizowanych dla amerykańskiego Klienta)

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w administracji systemami Linux
  • Umiejętność pisania skryptów (bash)
  • Chęć nauki rozwiązań Cloudowych (Azure, AWS) oraz rozwoju w kierunku Big Data
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (międzynarodowe środowisko pracy)
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa
  • Kreatywne myślenie przy rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Długofalową współpracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.