Junior Key Account Manager

Qumak S.A.

02-305 Warszawa, mazowieckie

Qumak S.A.
QUMAK S.A. to wiodący na rynku integrator IT. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, działającą na naszym rynku od 30 lat, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję stabilnie zarządzanej firmy i zaufanego pracodawcy. Realizujemy innowacyjne projekty w kilkunastu liniach biznesowych, m.in.: Business Intelligence. Business Continuity i Data Security, Data Centre, Zintegrowane Systemy Obsługi Klientów, BMS i Technologie Budynkowe, Inteligentne Systemy Transportowe i inne.

Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje z branży telekomunikacyjnej, finansowej, energetycznej oraz organizacje z sektora publicznego.

Jesteśmy stabilną i rozpoznawalną marką. Pracujemy na to codziennie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej organizacji i prowadzonych projektach, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.qumak.pl

Miejsce pracy: 02-305 Warszawa

Opis stanowiska:

  • Współpraca z zespołem sprzedaży w procesie przygotowania ofert i pozyskiwania klienta
  • Współuczestnictwo w spotkaniach biznesowych z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży IT – preferowane
  • Wykształcenie techniczne
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • Systematyczność i dobra organizacja,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Imprezy okolicznościowe, świąteczne bony prezentowe i inne