Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla jednego z Naszych klientów, dużej mędzynarodowej firmy w centrum Warszawy poszukujemy początkujących programistów na stanowisko:

Junior Java Developer

Nr ref.: 40957
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Fascynują Cię programowanie JEE? Myślisz, żeby rozwijać swoją ścieżkę profesjonalną właśnie w tym kierunku? W takim razie świetnie trafiłeś! Nasz klient jest otwarty na osoby, które są na początku swojej przygody z programowaniem, będą jednak pracować w doświadczonym zespole i uczyć się od najlepszych specjalistów. Praca w pełnym wymiarze godzin w centrum Warszawy.

Oczekiwania:

Kandydat na stanowisko będzie odpowiedzialny za przygotowanie usług i aplikacji serwerowych dla klientów biznesowych z różnych sektorów. Praca w takich technologiach jak JEE, Spring, HTTP/1.1, JSON/XML, RESTful API, HTML, JavaScript, SQL/NoSQL,  Angular JS/Node JS/Ext JS (praca jako backend developer z elementami forntendu)

Oferta:

o         Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

o    Przyjazną atmosferę pracy

o    Prywatną opiekę medyczną

o    Karty Multisport i Benefit

o    Ubezpieczenie na życie

o    Kartę lunchową

 Dofinansowanie nauki języka angielskiego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)