Junior Java Developer - Wrocław

Hellou Sp. z o. o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku prowadzonymi projektami informatycznymi poszukujemy osób na stanowisko Junior Java Developer do pracy w biurze we Wrocławiu.

Do obowiązków osób zatrudnionych na stanowisku będzie należało:

- wdrażanie systemów informatycznych w środowisku JEE w oparciu o dedykowany framework na bazie dostarczonej dokumentacji,
- opracowywanie wraz z zespołem rozwiązań dla systemów informatycznych klasy enterprise,
- raportowanie do kierownika projektów.

Wymagania

Oczekujemy:

- doświadczenia w realizacji projektów internetowych (z ukierunkowaniem na wdrożenia systemów opartych o rozwiązania zarządzania treścią),
- znajomości relacyjnych baz danych,
- entuzjazmu oraz zaangażowania w zdobywanie wiedzy programistycznej,
- kreatywności oraz odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań,
- posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagrodzenia,
- realizację ambitnych projektów,
- pracę w międzynarodowym i doświadczonym zespole,
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
- elastyczny czas pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Hellou Sp. z o.o. S.K.

Prezentacja firmy

Hellou Sp. z o. o. S. K. zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania klasy e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy