Junior Interactive Media Planner

Dom Mediowy Intermedia Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za planowanie i realizowanie kampanii w mediach interaktywnych. Poszukiwana jest osoba, którą pasjonuje środowisko Internetu z doświadczeniem w branży, osoba kreatywna, zaangażowana i pracowita.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
• tworzenie strategii obecności marek w Internecie,
• szeroko pojęte planowanie kampanii internetowych,
• realizacja wcześniej zaplanowanych kampanii,
• monitoring i optymalizacja kampanii,
• przygotowywanie ofert, prezentacji, raportów,
• bezpośredni kontakt zarówno z klientami jak i z mediami.
• negocjowanie cen z dostawcami mediów

Osobie zatrudnionej oferujemy:
• dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
• odpowiednie narzędzia pracy
• doskonałą atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
• umowę o pracę.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• kilkumiesięcznego doświadczenia w realizacji kampanii w Internecie,
• bardzo dobrej znajomość mediów interaktywnych,
• wiedzy w tematach: reklamy natywnej, efektywnościowej, SEM i SEO;
• bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie Excel i Power Point;
• umiejętności analitycznego myślenia
• kreatywności w działaniu, komunikatywności
• umiejętności planowania i organizacji własnej pracy,
• umiejętności pracy w zespole jak również samodzielności,
• umiejętności pracy pod presją czasu, terminowości,

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależnym domem Mediowym, który z powodzeniem działa na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja