Junior HR Specialist

Atominium

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Atominium to jedno z największych i najdłużej istniejących na polskim rynku biur tłumaczeń. Nasza siedziba mieści się w samym centrum Krakowa, ale obsługujemy tysiące zleceń klientów z całego świata. Stale poszukujemy utalentowanych osób, które chcą rozwijać się w naszej firmie i współtworzyć jej sukces. W chwili obecnej prowadzimy rekrutację kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za:

• prowadzenie procesów rekrutacyjnych pracowników wewnętrznych oraz dostawców zewnętrznych,

• używanie różnorodnych metod rekrutacji i selekcji kandydatów, takich jak:

      • rozmowy rekrutacyjne,

      • przesyłanie próbek tłumaczeń,

      • przeprowadzanie testów kompetencyjnych,

• sprawdzanie referencji,

• pracę z bazą tłumaczy,

• negocjowanie stawek z podwykonawcami, podpisywanie umów i nadzór na umowami,

• dbanie o dobry wizerunek Atominium na rynku krajowym i zagranicznym,

• ścisłą współpracę z pozostałymi działami firmy,

• inne prace biurowe i organizacyjne.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• zainteresowania rozwojem zawodowym w obszarze HR,

• umiejętności negocjacji popartych praktyką,

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną korespondencję i rozmowę,

• doskonałej umiejętności posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie,

• wysokiej kultury osobistej,

• dobrej znajomości pakietu MS Office,

• sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań, odpowiedzialności, zaangażowania, samodzielności,

• bardzo dobrej organizacji pracy,

• wykształcenia wyższego lub niepełnego umożliwiającego podjęcie pracy w pełnym wymiarze godzin; mile widziany kierunek studiów zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewny.

Oferujemy:

• pracę w samym centrum Krakowa, przy ulicy Krupniczej,

• możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w dziale Human Resources,

• szeroki zakres odpowiedzialności i samodzielności,

• pracę w doświadczonym, ambitnym zespole,

• możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Atominium is one of the largest and oldest translation agencies on the P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja