Junior Financial Analyst

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozbudową działu finansowego poszukujemy kandydatów nastawionych na zdobycie/rozwój swoich kompetencji. Stanowisko może być szczególnie interesujące dla osób, które rozpoczynają swoją karierę w finansach lub posiadają już pierwsze doświadczenia w dziale finansowym (preferowanie w branży nieruchomości).

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej spółki będącej liderem na rynku nieruchomości komercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Cykliczne raportowanie wyników finansowych
  • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie analiz finansowych na potrzeby zarządcze
  • Udział w transakcjach nabycia i sprzedaży
  • Uczestnictwo w procesie pozyskiwania finansowania projektów
  • Koordynacja procesu obiegu dokumentów
  • Współpraca z partnerami biznesowymi firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowość/Ekonomia)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint
  • Umiejętność komunikacji biznesowej w j. angielskim (B2/C1)
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, dokładność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe
  • Szerokie możliwości rozwoju merytorycznego i awansu wewnątrz struktur organizacji
  • Atrakcyjną lokalizację - Śródmieście
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page