Junior Export Specialist

VICI Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

VICI Polska Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w międzynarodowym handlu produktami spożywczymi. W związku z dynamicznym rozwojem działalności, poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów spożywczych na rynki Azji w sektorze B2B (trading)
  • obsługa klientów w języku angielskim
  • długofalowe budowanie relacji handlowych z dostawcami i klientami na terenie kraju i świata
  • rozwijanie sprzedaży w obrębie powierzonych produktów i regionów
  • monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o nowych produktach
  • współpraca z działem logistyki
  • tworzenie ofert sprzedażowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów
  • współpraca z producentami przy tworzeniu dokumentów eksportowych
  • nadzór nad dokumentacją związaną z realizacją transportu
  • raportowanie wewnętrzne
  • współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu
  • aktywny udział w pracach nad nowymi produktami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub student/ka studiów zaocznych lub wieczorowych, dyspozycyjność na pełen etat)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny)
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • chęć do rozwoju w dziale sprzedaży w sektorze B2B
  • rzetelność
  • umiejętność organizacji czasu, samodzielność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się branży
  • szansę na ciekawe rozpoczęcie lub kontynuację kariery zawodowej w handlu zagranicznym
  • wsparcie w codziennej pracy ze strony innych członków zespołu
  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV na podany adres mailowy w tytule wpisując "JES oferta praca"

Prezentacja firmy

VICI Polska specjalizuje się przede wszystkim w eksporcie i imporcie wys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie