Junior Engineer / Junior Developer / Junior Quality Assurance

IT Rules

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

IT Rules wspiera rozwój amerykańskiej firmy technologicznej, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań w chmurze dla dużych korporacji finansowych.

Poszukujemy kilku młodych, zaangażowanych oraz kreatywnych osób, które dołączą do departamentu rozwoju oprogramowania zlokalizowanego w centrum Bielska. Jesteśmy zainteresowani rozmową z kandydatami, których interesuje rozwój w kierunku stanowiska programisty lub testera aplikacji webowych.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od doświadczenia oraz realnych umiejętności
- pełen pakiet benefitów, komfortowe, nowoczesne biuro w centrum Bielska
- stabilność zatrudnienia oraz realne możliwości rozwoju wśród doświadczonych inżynierów
- możliwość rozwoju w obszarze programowania lub automatyzacji testów
- dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
- swobodna i przyjazna atmosfera pracy
- możliwość pracy również na część etatu

Wymagania

- absolwent lub student piątego roku na kierunku informatyka lub pokrewnym
- mile widziana znajomość języków programistycznych/skryptowych (Java, Python, Bash, Perl)
- mile widziana znajomość narzędzi do automatyzacji testów (preferowane Selenium, WebDriver)
- zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
- mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy w zespole Scrum/Agile

Prezentacja firmy

IT Rules świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze stanowisk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy