Junior Content Designer

Mediamass 365

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Mediamass365 z siedzibą w Bytomiu zaprasza do rekrutacji! Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Junior Content Designer.

Miejsce pracy: Bytom, Rynek 12, praca na miejscu w biurze.

Co zyskasz?

a) Zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy na stanowisku: Content Designer
b) Będziesz pracował pod okiem zawodowców
c) Sprawdzisz się w pracy w agencji interaktywnej, w zespole składającym się z grafików i programistów
d) Nabędziesz unikalne doświadczenie
e) Rozwiniesz swoje umiejętności

UWAGA! Oferujemy również różne formy stażu - od stażu płatnego, po staż możliwy do realizacji przez Urząd Pracy! Nie czujesz się na siłach objąć stanowiska, a chciałbyś rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy!

Wymagania

Czego oczekujemy?

a) Znajomość HTML/CSS w stopniu dobrym
b) Znajomość zagadnień związanych z RWD w stopniu dobrym
c) Znajomość CMS WordPress
d) Znajomość organizacji elementów w szablonach WordPress pochodzących z Themeforest (umiejętność organizacji zawartości z użyciem pluginów typu Visual Composer, Revolution Slider)
e) Podstawowa znajomość pluginu e-commerce dla WordPress: WooCommerce

Prezentacja firmy

Integrujemy te dziedziny marketingu online, w których jesteśmy ekspertam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media