Goldman Recruitment.
Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Lubisz biznes? Jesteś osobą samodzielną i chcesz budować własną markę? Interesuje Cię praca w oparciu o relacje i swoją pomysłowość? Tematyka rekrutacji jest dla Ciebie bliska?

Jeżeli powyższe pytania wywołują u Ciebie energiczne kiwanie głową – zapraszamy do aplikowania. Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować.

Do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Junior Consultant

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: rynkowe
Nr ref. 16697/ 0

Opis stanowiska:
• kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w wyselekcjonowanej specjalizacji,
• budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami,
• zdobywanie nowych projektów,
• inicjowanie i uczestnictwo w projektach budujących markę własną i firmy.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe w dowolnie wybranym kierunku – w tej branży bezcenna jest każda wiedza,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – każdy dodatkowy język będzie dodatkowym atutem i będzie używany,
• chęć do nauki i pomysłowość – dwa konieczne warunki aby stać się dobrym Rekruterem,
• umiejętność nawiązywania relacji i ciekawość świata biznesu – dwa konieczne warunki aby stać się dobrym Konsultantem dla Klientów i Kandydatów,
• doświadczenia gwarantujące powyższe cechy sprawią, że na pewno zainteresujemy się aplikacją.
Oferta obejmuje:
• pracę w rozwijającej się polskiej firmie stojącej u progu ekspansji międzynarodowej,
• naukę pełnego warsztatu rekrutacyjnego,
• który będzie wsparciem dla Waszej pomysłowości,
• możliwość wybrania specjalizacji oraz rozbudowywania organizacji w tym kierunku,
• przejrzysty system premii i awansów uzależniony wyłącznie od indywidualnej pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenia i zestaw benefitów – opieka zdrowotna, multisport,
• wyjścia i wyjazdy integracyjne,
• pełną otwartość na inicjatywy pracowników.