Junior Category Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - międzynarodowego koncernu z branży FMCG szukamy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Junior Category ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza danych rynkowych w celu identyfikacji możliwości rozwoju dla kategorii w poszczególnych kanałach sprzedaży,
  • Planowanie i wsparcie wprowadzenia nowych produktów w poszczególnych kanałach sprzedaży,
  • Prowadzenie projektów CatMan bazujących na danych sprzedażowych oraz badaniach zwyczajów zakupowych
  • Tworzenie rekomendacji aktywizacji kategorii – rekomendacje dotyczące kanałów sprzedaży, asortymentu, promocji i komunikacji w punkcie sprzedaży
  • Nadzór nad realizacją planów, pre i post-ewaluacja,
  • Współpraca z działami Marketingu i Sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane Marketing, Zarządzanie lub Ekonomia
  • Minimum roczne doświadczenie  w dziale sprzedaży lub wsparcia sprzedaży, idealnie w branży FMCG
  • Doświadczenie we współpracy z klientami z kanału nowoczesnego
  • Znajomość oprogramowania AC Nielsen
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na rezultaty
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Duży zakres samodzielności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.