Junior Business Development Manager

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ERS to firma doradztwa personalnego należąca do Grupy MyNetwork Polska. Jesteśmy firmą specjalizującą się w obsłudze firm z branży IT oraz centrów usług wspólnych, dla których świadczymy usługi rekrutacyjne oraz outsourcingowe. Naszymi Klientami są zarówno duże korporacje międzynarodowe oraz polskie i zagraniczne startupy. Poszukujemy osób dynamicznych, chcących pracować dla międzynarodowych klientów o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jeśli jesteś zainteresowany, dołącz do naszego zespołu jako:

Junior Key Account Manager

Zakres obowiązków:

• Wsparcie Klientów w obszarze dostarczania rozwiązań HR, głównie usług rekrutacyjnych oraz outsourcingowych;

• Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych;

• Negocjowanie warunków współpracy;

• Opieka nad Klientami obecnymi;

• Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania

Mile widzane:

• Doświadczenie w obsłudze Klienta B2B;

• Zainteresowanie zagadnieniami HR i chęć rozwoju w branży IT;

• Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem;

• Wysokie umiejętności interpersonalne;

• Dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu;

• Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów;

Oferujemy:

• Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko;

• Duże możliwości rozwoju zawodowego;

• Bogaty pakiet socjalny: m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport;

• Atrakcyjny system premiowy.

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management