Junior Application Administrator

VLOG 1

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis obowiązków:

  • Wsparcie aplikacji webowych (serwery aplikacji JBoss, Tomcat) oraz aplikacji na iOS
  • Raporty i wydruki Jasper iReport i BusinessObejct
  • Współpraca przy tworzeniu systemu, procesu i interfejsu dla użytkowników wewnętrznych
  • Tworzenie narzędzi do automatyzacji pracy (np. testów regresyjnych)

Wymagania

Wymagania:

  • Dobra znajomość PL SQL
  • Podstawy Java i JavaScript
  • Podstawy Tomcat/JBoss
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Chęć pracy w oparciu na umowę B2B dla firmy ubezpieczeniowej z 150 letnią tradycją na rynku europejskim

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems