Junior Accountant z językami obcymi

METRO SERVICES

Szczecin, zachodniopomorskie

Od: METRO SERVICES
Miejsce pracy: Szczecin

Obudź swoją ciekawość! W METRO SERVICES to właśnie cenimy najbardziej. Głód wiedzy, wrodzona dociekliwość i zapał do nauki to dla nas cechy na wagę złota. Specjalistyczna wiedza i praktyczne umiejętności są w naszej firmie na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć dzięki własnej ciekawości i zaangażowaniu!

METRO GROUP jest jedną z największych międzynarodowych firm handlu detalicznego na świecie. Wszystkie sieci handlowe, m.in. Makro Cash and Carry, zajmują wiodące pozycje na rynku. METRO SERVICES to nowoczesne centrum świadczące usługi finansowo-księgowe na rzecz METRO GROUP.

Twoje obowiązki:

  • odpowiedzialność za wykonywanie podstawowych zadań w ramach wybranego obszaru księgowego (należności, księga główna, reporting, środki trwałe)
  • dbałość o skuteczność, dokładność i terminowość wykonywanych zadań
  • ścisła współpraca z międzynarodowym partnerem
  • pełne zaangażowanie w szybki proces uczenia się i adaptacji

Twój profil startowy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość niemieckiego, ukraińskiego, rumuńskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego lub innego języka europejskiego
  • samodyscyplina i zdolność do pracy pod presją czasu
  • wskazane doświadczenie związane z księgowością (praktyka, staż, itp.)

Oferujemy:

  • możliwość poszerzenia horyzontów językowych i kulturowych
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń - procesowych, narzędziowych i umiejętności miękkich
  • realne możliwości rozwoju
  • pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole
  • dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości
  • bezpłatny parking, a tuż obok centrum handlowe z restauracjami i rabatami dla pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.