Junior Account Manager

Codeo Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Codeo Polska Sp. z o.o.

Ze względu na znaczny wzrost popytu na swoje usługi firma Codeo poszukuje kandydata na stanowisko Junior Account Manager na polskim rynku. To ekscytująca a zarazem wymagająca rola w firmie charakteryzującej się bardzo szybkim rozwojem od samego początku swojego istnienia. Kandydując na to stanowisko dostajesz szanse dołączenia do międzynarodowej drużyny sprzedawców oferujących sprzęt oraz usługi serwisowo-naprawcze. Głównym celem firmy jest skup oraz sprzedaż używanych czytników kodów, kolektorów danych, drukarek oraz terminali POS. Wraz z powstaniem biur handlowych zlokalizowanych w Lyonie, Francja; Frankfurcie, Niemcy oraz Bristolu, Wielka Brytania nastąpił znaczący wzrost działalności firmy tworząc tym samym niezwykle dogodne środowisko pracy sprzedażowej. Kultura firmy jest zorientowana na cel oraz promująca prace zespołową.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadaniem kandydata na to stanowisko będzie:

  • Sprzedaż do istniejących oraz nowych klientów
  • Negocjacje sprzedażowe
  • Rozwój i poszerzanie współpracy z istniejącymi klientami przez identyfikację nowych możliwości biznesowych
  • Wizyty u klientów: dokładne zidentyfikowanie oraz rozumienie potencjału oraz potrzeb klienta
  • Account management: kandydat będzie współpracował z drużyną operacyjną aby zapewnić możliwie najsprawniejszą realizację zamówień oraz przebieg wykonywanych usług dla klientów
  • Osiąganie celów sprzedażowych

Oczekiwania w stosunku do kandydata:

  • Absolwent kierunku o profilu biznesowym lub/i technicznym posiadający do 2 lat doświadczenia (preferowane doświadczenie w sprzedaży lub na stanowisku związanym ze sprzedażą)
  • Świetnie rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne oraz prezentacyjne
  • Wysoko rozwinięta zdolność planowania, organizowania własnej pracy oraz dbałość o szczegóły
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (każdy dodatkowy język europejski będzie atutem)
  • Motywacja w dążeniu do celów oraz osiąganiu celów sprzedażowych
  • Umiejętność priorytetyzacji pracy oraz zarządzania własnym czasem
  • Entuzjazm
  • Zdolność pracy w zespole

Kandydat musi pochodzić z Warszawy albo niedalekich okolic lub być gotowym przeprowadzić się na stałe do Warszawy. Doświadczenie w pracy za granicą będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Stałą pensję + prowizję ze sprzedaży (8% - 11%). W pierwszym roku szacunkowe zarobki kształtują się na poziomie 55,000-65,000 PLN/rok netto i znacząco rosną w każdym kolejnym roku
  • Laptop
  • Telefon komórkowy

Prezentacja firmy

Firma Codeo jest europejskim liderem w dziedzinie skupu oraz sprz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Hardware / Information Systems