Junior Account Manager

ASTEK Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • wsparcie Key Account Managera w bieżącej pracy
  • obsługę bieżących i nowych zamówień od Klientów (koordynacja podpisywania umów, obsługa nowych oraz aktualnych zapytań, zgłaszanie potrzeb do Działu HR)
  • uczestniczenie w procesie rekrutacji Konsultantów (kontakt z potencjalnymi kandydatami, wyszukiwanie potencjalnych specjalistów w bazie, ustalanie warunków współpracy)
  • uczestniczenie w spotkaniach z Klientami
  • tworzenie bazy potencjalnych klientów (research, cold-calling, identyfikację i pozyskiwanie danych osób decyzyjnych, pozyskiwanie potrzeb i Klientów dla firmy, umawianie spotkań)
  • dbanie o dobre relacje z zespołem Konsultantów ASTEK Polska

Wymagania:

  • roczne doświadczenie w pracy z klientem biznesowym (obsługa klienta, sprzedaż usług, produktów)
  • wykształcenie wyższe
  • wiedza z obszaru IT oraz nowoczesnych technologii – będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dynamiczna osobowość oraz silna orientacja na realizację zadań
  • chęć dalszego rozwoju zawodowego w kierunku sprzedaży usług IT
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz realizacji różnorodnych zadań przy zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług
  • zdolności negocjacyjne i wysoki poziom asertywności
  • zdolności analityczne
  • doskonałe umiejętności interpersonalne oraz gotowość do budowania pozytywnych relacji zawodowych z Klientami i Konsultantami
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • międzynarodowe, dynamiczne środowisko pracy
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • stabilność zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wyjścia integracyjne

Prezentacja firmy

ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy ASTEK... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca IT - Sprzedaż, Praca Call Center / Telemarketing