Junior Account Manager (manager sprzedaży /opiekun klienta)

Akademia Rekomendacji Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DLACZEGO WARTO?

  • będziesz pracować z liderami na rynku w swoim obszarze
  • dla wyjątkowej atmosfery i wspaniałych ludzi
  • ponieważ potrafimy razem ciężko pracować i świetnie się bawić
  • dlatego, że zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, byś mógł z nami pracować przez lata (szkolenia, wsparcie trenera sprzedaży, konferencje, jasna ścieżka kariery)
  • dostaniesz własne miejsce, biurko i narzędzia pracy (telefon, komputer)dostęp do służbowego samochodu)
  • zagramy w piłkarzyki, wyjdziemy razem na kręgle i damy Ci prezent na urodziny
  • zaopiekujemy się Tobą, nie tylko w pierwszych dniach pracy

ZAKRES ZADAŃ:

  • Aktywna sprzedaż produktów, poszukiwanie nowych klientów
  • Obsługa hot leadów, kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • Przygotowywanie ofert

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę z zespołem który jest liderem w zakresie swoich usług.
  • możliwość uczestniczenia w konferencjach i szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiągniętych wyników (prowizje / premie)
  • narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku
  • elastyczny czas pracy (do ustalenia)

Wymagania

WYMAGAMY:

  • samodzielność i duża motywacja do osiągania założonych celów
  • elastyczność i umiejętność dostosowywania się do różnego typu klientów
  • inicjatywa i kreatywność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • aktywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży

Prezentacja firmy

Akademia Rekomendacji Sp. z o.o. jest wiodącą w Polsce firmą szko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3m
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowo premie uznaniowe, wysokie prowizje
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting